Konsultacja

Przed rozpoczęciem terapii zapraszamy na konsultację.

Konsultacja dla osób dorosłych, chcących rozpocząć psychoterapię.

Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz maila. Umówimy się na pierwsze spotkanie, możesz wtedy dopytać się o to, co chciałbyś jeszcze wiedzieć. W atmosferze dyskrecji, zaufania, akceptacji i zrozumienia będziesz mieć okazję do swobodnego opowiedzenia o tym, z czym Ci jest trudno, co dzieje się w twoimi życiu. Będę zadawać pytania, aby Ciebie zrozumieć i zobaczyć jak najszerzej Ciebie w twoim życiu oraz określić czego w danej chwili możesz potrzebować.

Konsultacja trwa 50 minut, na zakończenie przedstawię Ci możliwości pomocy, a Ty zdecydujesz.

Zapisz się klikając tutaj.

Konsultacja dla rodziców i dzieci, chcących rozpocząć psychoterapię dziecka.

Na pierwsze spotkanie (konsultacje) zapraszam rodziców/opiekunów dziecka, bo to Państwo najlepiej znacie swoje dziecko. Najkorzystniej, gdy na konsultacji zjawią się oboje rodziców/opiekunów,  dwa spojrzenia dadzą nam szerszy obraz trudności dziecka. Takie spotkanie trwa 50minut. Jeżeli posiadają Państwo dokumentację psychologiczną dziecka (opinie psychologiczne, psychiatryczne, informacje psychologiczne) proszę zabierzcie je ze sobą. Pierwsze spotkanie to czas, w którym wspólnie z Państwem przyglądam się dziecku, omawiamy zauważone trudności i podejmowane do tej pory oddziaływania.

Zapisz się klikając tutaj.

Konsultacja dla rodziców i młodzieży, chcących rozpocząć psychoterapię młodzieży (14-17lat).

Na pierwsze spotkanie (konsultacje) zapraszam rodziców/opiekunów wraz z nastolatkiem. Najkorzystniej, gdy na konsultacji zjawią się oboje rodziców/opiekunów. Takie spotkanie trwa 50minut. Jeżeli posiadają Państwo dokumentację psychologiczną dziecka (opinie psychologiczne, psychiatryczne, informacje psychologiczne) proszę zabierzcie je ze sobą. Pierwsze spotkanie to czas, w którym wspólnie z Państwem omawiamy zauważone trudności i podejmowane do tej pory oddziaływania. Bywa, że już na tym spotkaniu udaje nam się ustalić zasady dalszej współpracy. 

Zapisz się klikając tutaj.

Konsultacja dla rodziców 

Spotkanie dla rodziców/opiekunów, którzy z jakiś powodów (niepokojące zachowanie dziecka, kryzys w rodzinie) potrzebują spotkać się ze specjalistą aby przyjrzeć się ewentualnym zagrożeniom, rozwiać wątpliwości. Najkorzystniej, gdy na konsultacji zjawią się oboje rodziców/opiekunów,  dwa spojrzenia dadzą nam szerszy obraz trudności dziecka. Takie spotkanie trwa 50minut. Jeżeli posiadają Państwo dokumentację psychologiczną dziecka (opinie psychologiczne, psychiatryczne, informacje psychologiczne) proszę zabierzcie je ze sobą. Wspólnie zastanawiamy się jakie dalsze kroki podjąć w Waszej sprawie. 

Zapisz się klikając tutaj.