Konsultacje dla mam.

konsultacje-dla-mam

W naszym GAJ-u organizujemy coś specjalnie z myślą o mamach.

My matki wiemy, jak trudno jest na początku, ile niepewności, wątpliwości pojawia się wraz z narodzinami małego człowieka.

Początek macierzyństwa to może być czas, gdy czujesz, że straciłaś kontrolę nad swoim życiem. Nie potrafisz czerpać radości z tego co masz? Jesteś przygnębiona, zmęczona, zła na cały świat? Masz wrażenie, że czasem Twoje dziecko przejmuje konrtolę nad Twoim życiem? Cały czas martwisz się o zdrowie dziecka? Gubisz się w udzielanych Ci zewsząd radach na temat karmienia, przewijania, usypiania, ubierania, tego jak organizować życie?

Nie musi tak być, właśnie dla ciebie, byś mogła odnaleźć równowagę zapraszamy na indywidualne konsultacje psychologiczne dla kobiet, które zostały mamami.

Warto porozmawiać z terapeutą i wspólnie zastanowić się, co można zrobić, aby być pewną siebie mamą, która ufa swojej intuicji, zauważa i podąża za potrzebami dziecka nie tracąc siebie.

Przy wsparciu profesjonalisty, który pomoże Ci spojrzeć z dystansu na to, co się dzieje. Nauczy jak reagować na „dobre rady”, wspólnie znajdziecie patenty, które pomogą Ci w codzienności.

Konsultacje odbywają się w soboty.

Na konsultacje można przyjść z niemowlęciem.

Zapraszamy! Odnajdź swoją siłę

Print Friendly, PDF & Email
Julita Kulik