Konsultacje dla mam.

W naszym GAJ-u organizujemy coś specjalnie z myślą o mamach.

My matki wiemy, jak trudno jest na początku, ile niepewności, wątpliwości pojawia się wraz z narodzinami małego człowieka.

Początek macierzyństwa to może być czas, gdy czujesz, że straciłaś kontrolę nad swoim życiem. Nie potrafisz czerpać radości z tego co masz? Jesteś przygnębiona, zmęczona, zła na cały świat? Masz wrażenie, że czasem Twoje dziecko przejmuje konrtolę nad Twoim życiem? Cały czas martwisz się o zdrowie dziecka? Gubisz się w udzielanych Ci zewsząd radach na temat karmienia, przewijania, usypiania, ubierania, tego jak organizować życie?

Nie musi tak być, właśnie dla ciebie, byś mogła odnaleźć równowagę zapraszamy na indywidualne konsultacje psychologiczne dla kobiet, które zostały mamami.

Warto porozmawiać z terapeutą i wspólnie zastanowić się, co można zrobić, aby być pewną siebie mamą, która ufa swojej intuicji, zauważa i podąża za potrzebami dziecka nie tracąc siebie.

Przy wsparciu profesjonalisty, który pomoże Ci spojrzeć z dystansu na to, co się dzieje. Nauczy jak reagować na „dobre rady”, wspólnie znajdziecie patenty, które pomogą Ci w codzienności.

Konsultacje odbywają się w soboty.

Na konsultacje można przyjść z niemowlęciem. Jest podjazd dla wózków. Gabinet znajduje się na parterze.

Konsultacje prowadzi psycholog Julita Kulik – mama 3,5latki i prawie roczniaka, która przetrwała niejedną domową burzę.  

Czas trwania konsultacji to 60 minut. Koszt 100zł.

Zapraszamy! Odnajdź swoją siłę

Print Friendly, PDF & Email
Julita Kulik

Julita Kulik

Jestem współzałożycielką GAJ-u. Od wielu lat pracuję z dziećmi oraz młodzieżą. Mam nadzieję, że moje artykuły bedą dla Państwa - rodziców, opiekunów, inspiracją oraz wskazówką do działań wspierających Wasze dzieci w rozwoju, pokonywaniu trudności. Sama bedąc rodzicem, rozumiem że nie da się pelnić tej roli perfekcyjnie, uczymy sie naszych dzieci cały czas.
Julita Kulik

Ostatnie wpisy Julita Kulik (więcej)

Udostępnij na:
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://gajterapii.pl/konsultacje-dla-mam/
RSS
Twitter
INSTAGRAM

Ciekawy tekst? Udostępnij go innym!