Magdalena Piotrowska-Fedyk

Psychoterapeuta osób dorosłych, par i rodzin
współpracuje z gabinetem GAJ 

Psychoterapię rozumiem jako podróż do samopoznania, akceptacji, pogłębienia świadomości, odnalezienia siebie, swoich potrzeb.
Rolą terapeuty jest  towarzyszenie w tej podróży.  Razem odkrywamy to co trudne, ale także to co jest siłą i zasobem. Uważam, że każdy człowiek ma  w sobie zdolność do rozwoju i radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych, a terapeuta jako towarzysz pomaga to odkryć i uwolnić.
Dbam o to, aby atmosfera spotkań była bezpieczna i swobodna, bo tylko taka tworzy  odpowiednią przestrzeń do zmiany.
Parom pomagam w budowaniu relacji opartej na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Z wykształcenia jestem socjologiem o specjalności psychologii społecznej. Posiadam  uprawnienia pedagogiczne.

Ukończyłam studium Psychoterapii Grupowej i Treningu Psychologicznego w Instytucie Psychologii Zdrowia oraz szereg kursów i szkoleń z zakresu psychoterapii dorosłych i par.

Aktualnie jestem na zaawansowanym etapie procesu certyfikacyjnego w Szkole  Psychoterapii Mabor, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z parami, rodzinami i osobami dorosłymi jako mediator i psychoterapeuta. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w SPZOZ Warszawa. Prowadzę warsztaty rozwojowe i treningi zastępowania agresji ART.

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi, z rodzinami i parami w podejściu systemowym, zintegrowanym. Wykorzystuję także elementy psychodramy. Pracuję pod stałą superwizją.

Odpowiadając na potrzeby pacjentów, prowadzę także terapię online