Archiwa: Services

Psychoterapia online

14 czerwca 2022
Psychoterapia online, to szansa na spotkania z psychoterapeutą dla Polaków mieszkających za granicą. Jak wygląda terapia online.

TUS

5 listopada 2021
Trening Umiejętności Społecznych To rodzaj warsztatu, w trakcie którego rozwijamy umiejętności psychospołeczne. Przede wszystkim chodzi tutaj o lepsze poznanie i rozumienie samego siebie, a także rozumienie innych. Przyjrzenie się sobie...

VIT

28 września 2021
Niezwykle pomocny rodzaj pracy z rodziną, rodzicami. Jego celem jest nauka dobrej komunikacji z Waszymi dziećmi, bywa, że nie tylko. Pomaga w różnych zagwostkach wychowawczych. Rozwija umiejętności rodzicielskie.

Psychoterapia nastolatka

21 marca 2018
Nastolatkom dajemy wsparcie i zrozumienie, wskazujemy alternatywy, a jednocześnie pokazujemy punkt widzenia dorosłych, wspieramy w podejmowaniu decyzji, jesteśmy tuż obok.

Psychoterapia dziecka

21 marca 2018
Z małym klientem podczas psychoterapii dziecka pracujemy niedyrektywnie, często poprzez zabawę. Podążamy, obserwujemy, poznajemy jego świat, staramy się go zrozumieć.

Rozstanie i strata

21 marca 2018
Rozstanie i strata, mogą wywołać wiele trudnych uczuć. Nieustający smutek, lęk przed byciem samemu w pustym domu, utratę sensu życia.

Psychoterapia dorosłych

21 marca 2018
Psychoterapia dorosłych- jak wygląda i jak zacząć.
Zadzwoń i umów sesję

    Konsultacja psychoterapeutyczna

    Napisz krótko z czym masz problem. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i zaproponujemy termin sesji.