Psychoterapeuta, Psycholog, terapeuta rodzinny

Julita Kulik

Towarzyszę w drodze ku zmianie.
Julita Kulik

Psychoterapeuta, psycholog, terapeuta rodzin.

Jestem psychoterapeutą integracyjnym w trakcie certyfikacji. W gabinecie psychoterapeutycznym GAJ na Ursynowie prowadzę psychoterapię dzieci, młodzieży i młodych dorosłych. Udzielam wsparcia rodzicom i rodzinom, prowadzę warsztaty. 

Wykształcenie i doświadczenie.

Współtworzę gabinet terapeutyczny GAJ na Ursynowie.

Ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Szkole Psychoterapii MABOR (obecnie Dialog), przygotowujące do prowadzenia psychoterapii indywidualnej oraz terapii rodzin i par. Obecnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Jestem absolwentką psychologii oraz studiów podyplomowych z zakresu diagnozy klinicznej dziecka.

Posiadam certyfikat terapeuty poznawczo-behawioralnego dzieci i młodzieży Centrum CBT. Ukończyłam szkolenie I-go stopnia w zakresie terapii integracji sensorycznej. Odbyłam szereg szkoleń i kursów z zakresu psychoterapii dziecka i rodziny. Moja praca psychoterapeutyczna poddawana jest stałej superwizji.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam w styczniu 2003r. jako wolontariusz w świetlicy socjoterapeutycznej SZAFA na warszawskim Gocławiu. Przez 10 lat pracy w tym miejscu pełniłam różne role – wychowawcy, koordynatora, socjoterapeuty, konsultanta. Od 2011r. przez dziewięć lat pracowałam jako psycholog w Szkole Podstawowej.

Natomiast od 2013r do chwili obecnej pracuje jako psycholog, psychoterapeuta, terapeuta rodzin w Centrum Ingenium prowadzonym przez Ingenium Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych.

Do tej pory pracowałam z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami zarówno w trybie indywidualnym (konsultacje psychologiczno-pedagogiczne dla rodziców, psychoterapia dziecka, psychoterapia młodzieży) jak i grupowym (socjoterapia, zajęcia dla dzieci, grupa dla młodzieży, grupa dla nastolatka, warsztaty dla rodziców). Dzielę się swoją wiedzą również z profesjonalistami (od 2011) poprzez warsztaty dla pedagogów, nauczycieli, warsztaty dla studentów.

Odbyłam 316h stażu psychoterapeutycznego w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prywatnie jestem mamą uczennicy i przedszkolaka.

Connect on Social

Other Team Members

Anna Raczkiewicz
Psychoterapeuta, Psychotraumatolog

Anna Raczkiewicz

Psychoterapeuta humanistyczno- doświadczeniowy, prowadzi focusing, terapię skoncentrowananą emocjach EFT. Pracuje z dorosłymi pomagam im uporać się z trudnymi uczuciami.
Aneta Brzozowska
Psychoterapeuta, trener ART, trener VIT

Aneta Brzozowska

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym i motywującym, który ubogacam o narzędzia z uważności, Porozumienia bez Przemocy, terapii schematów, terapii zabawą, dramy. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.
Julita Kulik
Psychoterapeuta, Psycholog, terapeuta rodzinny

Julita Kulik

W pracy psychoterapeutycznej integruje podejście systemowe m.in. z terapią Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Jestem uważna na psychosomatyczne reakcje ciała na napięcia i stres. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, młodymi dorosłymi i rodzinami.
Paulina Szczepankowska
Psychoterapeuta, Psycholog

Paulina Szczepankowska

Prowadzę konsultacje i wsparcie psychologiczne oraz terapię w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Wspieram w przechodzeniu przez kryzysy życiowe
Marta Morawska
Psychoterapeutka, Psycholog

Marta Morawska

Psychoterapeutka systemowa, pracuje z nastolatkami od 13 r. oraz dorosłymi. Pomaga w poradzeniu sobie z kryzysami w życiu.
Zadzwoń i umów sesję

    Konsultacja psychoterapeutyczna

    Napisz krótko z czym masz problem. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i zaproponujemy termin sesji.