Psychoterapeuta, Psychotraumatolog

Anna Raczkiewicz

Uważam, że człowiek nosi w sobie odpowiedź na wszystkie pytania oraz receptę na własne szczęście.
Anna Raczkiewicz

Psychoterapeuta, psychotraumatolog

Jestem psychoterapeutą humanistyczno- doświadczeniowym w trakcie certyfikacji. W gabinecie psychoterapeutycznym GAJ na Ursynowie prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię EFT, focusing oraz warsztaty.

Wykształcenie i doświadczenie.

Współtworzę gabinet terapeutyczny GAJ na Ursynowie.

Ukończyłam rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Szkołę Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, będącej członkiem World Association for Person Centered & Experiential Psychotherapy & Counselling, przygotowującej do pracy psychoterapeutycznej w nurcie humanistyczno- doświadczeniom.

Prowadzę własną praktykę, od 2012 roku zajmuję się psychoterapią osób dorosłych. W psychoterapii indywidualnej podążam za klientem, ukazując różne kierunki pracy. Korzystam z możliwości pracy z ciałem, gdzie wspieram się focusingiem oraz podejściem EFT- terapii skoncentrowanej na emocjach. Zawsze z szacunkiem do czasu, którego osoba potrzebuje do spotkania się ze swoimi, często trudnymi doświadczeniami.

Ukończyłam szkolenie z terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT- Emotion Focused Therapy level 3a). Jestem w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę zorientowanego focusingowo.  Ukończyłam pierwszy stopień szkolenia z psychotraumatologii.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności korzystając z warsztatów, szkoleń oraz biorąc udział w konferencjach branżowych. Pracuję pod stałą superwizją.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam od 2009 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób Psychicznie Chorych, w Klinice Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, na Oddziale Psychiatrii w Szpitalu Bielańskim.

Od 1992 r. zdobywałam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami jako socjoterapeuta, pedagog i nauczyciel. Prowadziłam świetlice socjoterapeutyczne, pracowałam w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii oraz szkołach podstawowych, gimnazjach i liceum. Posiadam kwalifikacje socjoterapeuty i trenera warsztatu psychologicznego I stopnia. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje oraz warsztatach wzbogacających mój rozwój i warsztat pracy.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia Intra oraz The International Focusing Institute.

W gabinecie terapeutycznym GAJ prowadzę konsultacje do psychoterapii dla osób dorosłych, psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz Focusing.

Masz pytania?

Zastanawiasz się nad psychoterapią humanistyczną, a może focusingiem? Przyjdź, żeby podoświadczać siebie.

Umów sesję

Connect on Social

Other Team Members

Anna Raczkiewicz
Psychoterapeuta, Psychotraumatolog

Anna Raczkiewicz

Psychoterapeuta humanistyczno- doświadczeniowy, prowadzi focusing, terapię skoncentrowananą emocjach EFT. Pracuje z dorosłymi pomagam im uporać się z trudnymi uczuciami.
Aneta Brzozowska
Psychoterapeuta, trener ART, trener VIT

Aneta Brzozowska

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym i motywującym, który ubogacam o narzędzia z uważności, Porozumienia bez Przemocy, terapii schematów, terapii zabawą, dramy. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.
Julita Kulik
Psychoterapeuta, Psycholog, terapeuta rodzinny

Julita Kulik

W pracy psychoterapeutycznej integruje podejście systemowe m.in. z terapią Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Jestem uważna na psychosomatyczne reakcje ciała na napięcia i stres. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, młodymi dorosłymi i rodzinami.
Paulina Szczepankowska
Psychoterapeuta, Psycholog

Paulina Szczepankowska

Prowadzę konsultacje i wsparcie psychologiczne oraz terapię w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Wspieram w przechodzeniu przez kryzysy życiowe
Marta Morawska
Psychoterapeutka, Psycholog

Marta Morawska

Psychoterapeutka systemowa, pracuje z nastolatkami od 13 r. oraz dorosłymi. Pomaga w poradzeniu sobie z kryzysami w życiu.
Zadzwoń i umów sesję

    Konsultacja psychoterapeutyczna

    Napisz krótko z czym masz problem. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i zaproponujemy termin sesji.