Psychoterapeuta, trener ART, trener VIT

Aneta Brzozowska

Myślę, że to co Najprostsze i Najbliżej daje nam to, czego najbardziej potrzebujemy.
Aneta Brzozowska

Jestem psychoterapeutą poznawczo behawioralnym w trakcie certyfikacji. W gabinecie terapeutycznym Gaj na Ursynowie prowadzę psychoterapię z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Wspieram też rodziców poprzez Wideotrening Komunikacji – VIT. Prowadzę także warsztaty i grupy TUS.

Wykształcenie i doświadczenie.

Współtworzę gabinet terapeutyczny GAJ na warszawskim Ursynowie.

Ukończyłam 4 – letnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo -behawioralnej łączące klasyczną TPB z dialogiem motywującym , terapią schematów i terapiami 3 – fali w Akademii Motywacji i Edukacji. Obecnie przygotowuję się do certyfikacji. Uzyskałam certyfikat Terapeuty Motywującego (członkini PTTM Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej oraz MINT- Motivational Interviewing Network of Trainers), terapeuty poznawczo-behawioralnego dzieci i młodzieży , certyfikat Trenera Zastępowania Agresji i trenera Wideotreningu Komunikacji. 

Poza tym niezmiennie od kilkunastu lat uczestniczę w procesie doszkalania się w różnych obszarach i stale poddaje swoją pracę superwizji.

Od 2009r. zaczęłam prowadzić indywidualną terapię z dziećmi i konsultacje z rodzicami. Przez kilka lat pracowałam w szkole podstawowej jako pedagog szkolny i pedagog specjalny. Ważnym doświadczeniem były spotkania z rodzinami jako konsultant i koordynator ds. pomocy rodzinie w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie pracowałam z dziećmi przebywającymi w rodzinach zastępczych, z rodzinami zastępczymi i całymi rodzinami. A mój początek to praca w świetlicy socjoterapeutycznej jako wychowawca – przez ok 10 lat.

Dużą część mojej pracy to grupy treningu umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży, które prowadzę od 2009 roku. Obecnie przygotowując do tej pracy młodych terapeutów.

Z dorosłymi psychoterapię prowadzę od 2017 roku.  Wcześniejsze doświadczenia terapii z dziećmi znacznie ubogacają moją pracę z dorosłymi.

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym i motywującym, który ubogacam o narzędzia z uważności, Porozumienia bez Przemocy, terapii schematów, terapii zabawą, dramy. W swojej pracy staram się zrozumieć i wczuć w to, co dzieje się z drugą osobą zarówno to młodszą jak i dorosłą, staram się zrozumieć emocje, myśli, potrzeby i motywację poprzez podążanie, zabawę i rozmowę.
Razem szukamy i rozwijamy umiejętności, aby to, co potrzebne zmienić.

Szukasz psychoterapeuty?

Poznaj naszych psychoterapeutów i wybierz osobę, która Ci odpowiada.

Umów się na psychoterapię

Connect on Social

Other Team Members

Anna Raczkiewicz
Psychoterapeuta, Psychotraumatolog

Anna Raczkiewicz

Psychoterapeuta humanistyczno- doświadczeniowy, prowadzi focusing, terapię skoncentrowananą emocjach EFT. Pracuje z dorosłymi pomagam im uporać się z trudnymi uczuciami.
Aneta Brzozowska
Psychoterapeuta, trener ART, trener VIT

Aneta Brzozowska

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym i motywującym, który ubogacam o narzędzia z uważności, Porozumienia bez Przemocy, terapii schematów, terapii zabawą, dramy. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.
Julita Kulik
Psychoterapeuta, Psycholog, terapeuta rodzinny

Julita Kulik

W pracy psychoterapeutycznej integruje podejście systemowe m.in. z terapią Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Jestem uważna na psychosomatyczne reakcje ciała na napięcia i stres. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, młodymi dorosłymi i rodzinami.
Paulina Szczepankowska
Psychoterapeuta, Psycholog

Paulina Szczepankowska

Prowadzę konsultacje i wsparcie psychologiczne oraz terapię w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Wspieram w przechodzeniu przez kryzysy życiowe
Marta Morawska
Psychoterapeutka, Psycholog

Marta Morawska

Psychoterapeutka systemowa, pracuje z nastolatkami od 13 r. oraz dorosłymi. Pomaga w poradzeniu sobie z kryzysami w życiu.
Zadzwoń i umów sesję

    Konsultacja psychoterapeutyczna

    Napisz krótko z czym masz problem. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i zaproponujemy termin sesji.