Poznaj zespół psychoterapeutów.

Wybierz psychoterapeutę na Ursynowie

Zapisz się na konsultacje do psychoterapii i określ z psychoterapeutą obszary do pracy.

Umów konsultacje
Najlepsi specjaliści na Ursynowie.

Zespół psychoterapeutów.

GAJ tworzymy razem, dzieląc wspólną pasję do rozwoju, szukania harmonii i szczęścia. Tym chcemy dzielić się z Wami i pomagać w szukaniu własnych dróg do lepszego kontaktu z samym sobą, do życia w zgodzie ze sobą, odkrywania swojej prawdy o swoich potrzebach i marzeniach. Zacznij psychoterapię z doświadczonymi psychoterapeutami w gabinecie na Ursynowie.

Nasi Psychoterapeuci

Psychoterapeuta, Psychotraumatolog

Anna Raczkiewicz

Psychoterapeuta humanistyczno- doświadczeniowy, prowadzi focusing, terapię skoncentrowananą emocjach EFT. Pracuje z dorosłymi pomagam im uporać się z trudnymi uczuciami.
Psychoterapeuta, trener ART, trener VIT

Aneta Brzozowska

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym i motywującym, który ubogacam o narzędzia z uważności, Porozumienia bez Przemocy, terapii schematów, terapii zabawą, dramy. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.
Psychoterapeuta, Psycholog, terapeuta rodzinny

Julita Kulik

W pracy psychoterapeutycznej integruje podejście systemowe m.in. z terapią Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Jestem uważna na psychosomatyczne reakcje ciała na napięcia i stres. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, młodymi dorosłymi i rodzinami.
Psychoterapeuta, Psycholog

Paulina Szczepankowska

Prowadzę konsultacje i wsparcie psychologiczne oraz terapię w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Wspieram w przechodzeniu przez kryzysy życiowe
Psychoterapeutka, Psycholog

Marta Morawska

Psychoterapeutka systemowa, pracuje z nastolatkami od 13 r. oraz dorosłymi. Pomaga w poradzeniu sobie z kryzysami w życiu.
Zadzwoń i umów sesję

    Konsultacja psychoterapeutyczna

    Napisz krótko z czym masz problem. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i zaproponujemy termin sesji.