Aneta Brzozowska

Aneta Brzozowska

Psychoterapeuta, trener ART, trener VIT.

Myślę, że to co Najprostsze i Najbliżej daje nam to, czego najbardziej potrzebujemy.

W swojej pracy staram się zrozumieć i wczuć w to, co dzieje się z drugą osobą zarówno to młodszą jak i dorosłą, staram się zrozumieć emocje, myśli, potrzeby i motywację poprzez podążanie, zabawę i rozmowę.

Razem szukamy i rozwijamy umiejętności, aby to, co potrzebne zmienić. Rodzicom
pokazuję perspektywę dziecka i pomagam znaleźć rozwiązania do tworzenia lepszych
relacji.

Jestem pedagogiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Uzyskałam certyfikat Terapeuty Motywującego (członkini MINT- Motivational Interviewing Network of Trainers), terapeuty poznawczo-behawioralnego dzieci i młodzieży, certyfikat Trenera Zastępowania Agresji i trenera Wideotreningu Komunikacji. Swoje umiejętności rozwijałam w trakcie wielu szkoleń w obszarze pomocy osobom z różnymi trudnościami. Obecnie jestem w trakcie szkolenia w psychoterapii poznawczo- behawioralnej z dialogiem motywującym, w trakcie certyfikacji. Swoją pracę stale superwizuję.

Swoje doświadczenie i wiedzę zaczęłam zdobywać 15 lat temu, na studiach w świetlicy socjoterapeutycznej, w której zostałam na dłużej jako już wychowawca grupy młodszej 7- 12 lat i potem trochę starszej 12-15 lat. Prowadziłam ok 1000h warsztatów w szkołach z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami i rodzicami. Od 2009r. zaczęłam prowadzić indywidualną terapię z dziećmi i konsultacje z rodzicami. Pracowałam w szkole podstawowej jako pedagog szkolny przez kilka lat i pedagog specjalny. Bardzo ważnym doświadczeniem były spotkania z rodzinami jako konsultant i koordynator ds. pomocy rodzinie w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie spotykałam się z dziećmi przebywającymi w rodzinach zastępczych jak i z samymi rodzicami.

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym i motywującym, który ubogacam o narzędzia z uważności, Porozumienia bez Przemocy, terapii schematów, terapii zabawą, dramy.

Zadzwoń i umów sesję

    Konsultacja psychoterapeutyczna

    Napisz krótko z czym masz problem. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i zaproponujemy termin sesji.