Anna Raczkiewicz

Anna Raczkiewicz

Psychoterapeuta, terapeuta EFT, psychotraumatolog, focusing

Uważam, że człowiek nosi w sobie odpowiedź na wszystkie pytania oraz receptę na własne szczęście. Ważne jest dla mnie zrozumienie świata drugiego człowieka i towarzyszenie mu w odkrywaniu siebie.

Prowadzę psychoterapię w gabinecie gaj w Warszawie na Ursynowie. W psychoterapii dużą uwagę zwracam na ciało i proces doświadczania.

Jestem psychoterapeutą humanistycznym, po rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, przygotowującej do pracy psychoterapeutycznej w nurcie integratywnym, będącej członkiem World Association for Person Centered & Experiential Psychotherapy & Counselling.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję w nurcie humanistyczno- doświadczeniowym. W pracy psychoterapeutycznej łączę go z podejściem egzystencjalnym, pracą z ciałem- focusingiem. Jestem po szkoleniu z terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT- Emotion Focused Therapy). Ukończyłam szkolenie z focusingu i nadal rozwijam się w nim uczestnicząc w warsztatach oraz pracując  w partnerstwie focusingowym.

Jestem członkiem The International Focusing Institute.

Ukończyłam psychoanalityczne szkolenie z psychotraumatologii orgazniowazne przez Pomorską Fundację Psychotraumatologii.

Pracuje pod stała superiwzją.

W pracy indywidualnej podążam za klientem, ukazując różne kierunki pracy. Korzystam z możliwości pracy z ciałem, gdzie wspieram się focusingiem oraz podejściem EFT. Zawsze z szacunkiem do czasu, którego osoba potrzebuje do spotkania się ze swoimi, często trudnymi doświadczeniami.

Prowadzę własną praktykę, od 2012 roku zajmuję się psychoterapią osób dorosłych. Od 2005 roku pracuję z młodzieżą i ich rodzinami, prowadzę warsztaty i treningi dla dorosłych. Warsztaty umiejętności rodzicielskich, warsztaty dla nauczycieli.

Doświadczenie zdobywałam w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób Psychicznie Chorych, w Klinice Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, na Oddziale Psychiatrii w Szpitalu Bielańskim.

Od 1992 r. zdobywałam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami. Prowadziłam świetlice socjoterapeutyczne, pracowałam w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii oraz szkołach podstawowych, gimnazjach i liceum.

Posiadam kwalifikacje socjoterapeuty i trenera warsztatu psychologicznego I stopnia. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje oraz warsztatach wzbogacających mój rozwój i warsztat pracy.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia Intra.

Chcesz wiedzieć jak wygląda psychoterapia przeczytaj O psychoterapii, a jeśli jesteś zdecydowany umów się na konsultację.

 

Zadzwoń i umów sesję

    Konsultacja psychoterapeutyczna

    Napisz krótko z czym masz problem. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i zaproponujemy termin sesji.